הלבשת אמבטיה

ראשי / הלבשת אמבטיה

מתי רצוי להלביש אמבטיה אקרילית?

רבים שואלים אותי, האם להלביש אמבטיה אקרילית או לצפות מחדש את האמבטיה הישנה? התשובה מאד פשוטה ותלויה במצב האמבטיה הישנה ולכמה זמן מעוניינים שחידוש האמבטיה יחזיק. אם האמבטיה הישנה היא אמבטיה מפח מחלידה, אין טעם לבצע ציפוי מכוון שהחלודה תבצבץ במוקדם או במאוחר ולא פעם בתוך זמן קצר. עובי אמבטיה מפח הוא 0.8 מ"מ כלומר דק מאד ומרגע שהפח החליד אי אפשר לעצור את החלודה והאפשרות היחידה היא להלביש אמבטיה אקרילית חדשה על האמבטיה החלודה.

נייד: 050-5351432 | משרד: 03-6490565, 03-6473514 

הלבשת אמבטיה מבוצעת על ידי הכנסת אמבטיה אקרילית חדשה לתוך האמבטיה הישנה.

• האמבטיה הישנה מתבטלת לחלוטין והאמבטיה החדשה תופסת את מקומה.
• הלבשת אמבטיה אורכת כ-4 שעות ואין צורך בפירוק האמבטיה הישנה ובשבירת האריחים.
• האמבטיה החדשה עשויה מחומר אקרילי ומחוזקת בסיבי זכוכית (פיברגלס).
• היא אינה מחלידה, אינה נשברת ואינה מתקלפת, היא שומרת על טמפרטורת המים, וניתן לנקותה עם חומרי ניקיון סטנדרטיים.
כמו כן, רצפת האמבטיה האקרילית מונעת החלקה.

כל סוגי האמבטיות המיועדות להלבשה מיוצרות בישראל כשההבדלים החשובים בין האמבטיות הם החומרים שמהם הן מיוצרות, איכות האמבטיות והמפעל שבו מתנהל היצור. למעשה אין שום יבוא של אמבטיות להלבשה. נקודה נוספת הראויה לציון היא שבישראל אין תקן מחייב משום סוג שהוא לאמבטיות, לא ממכון התקנים ולא משום גורם ממלכתי אחר. משווק, יצרן או מרכיב אמבטיות המציין שברשותו תו תקן מכל סוג למעשה מטעה את הציבור. מסיבה זו רצוי לרכוש אמבטיות באיכות טובה ומחומרים טובים שיאפשרו שימוש והנאה לאורך זמן.

בנוסף צריך לקחת בחשבון שהציפוי העמיד ביותר אינו מאריך חיים מעבר ל 3 עד 4 שנים ולכן אם מדובר בשוכר דירה לתקופה של עד 3 שנים הוא יכול להסתפק בציפוי ומי שמעוניין בתקופות יותר ארוכות עדיף לו להלביש אמבטיה אקרילית חדשה למרות שמחיר ההלבשה גבוה יותר.

הלבשת אמבטיה חדשה על אמבטיה קיימת – צפו בסרטון

תהליך הלבשת אמבטיה ע"י צוות צחי אמבטיה – צפו בסרטון

מתי כדאי לבצע ציפוי אמבטיה?

בציפוי אמבטיה מבצעים ציפוי חדש של האמבטיה הישנה. לציפוי יתרונות ומגבלות. היתרון הוא עלות נמוכה בהשוואה לאופציה של הלבשת אמבטיה אקרילית  והחיסרון הוא אורך החיים הקצר יותר שאינו עולה על שלוש או ארבע שנים. הציפוי מומלץ בעיקר לכל מי שזקוק לחידוש אמבטיה לטווחים קצרים ולרוב מדובר בדירות שכורות לטווח יחסית קצר ובמקרה והדייר משלם עבור החידוש הרי עדיף לו לצפות מחדש.

התקשרו עכשיו לקבל הצעה ונוכל לספר לכם על חבילת השירות המושלמת שלקוחותינו מקבלים !!!