צביעת אמבטיה

ראשי / צביעת אמבטיה

איך מתבצעת צביעת אמבטיה או ציפוי אמבטיה? 

תהליך הציפוי כולו אורך כ 3 שעות עד לקבלת אמבטיה מחודשת. חלק מהאמבטיות כבר עברו ציפוי או צבע לפעמים על ידי בעלי מקצוע ולפעמים חובבני.

במקרה והאמבטיה כבר עברה ציפוי או צבע אני מוריד קודם כל את הצבע הישן ומגיע לציפוי האמבטיה המקורי .בשלב זה אני מלטש את האמבטיה בעזרת מכונת ליטוש עד שהאמבטיה הופכת לחלקה ומוכנה לפעולה הבאה שהיא מילוי כל השקעים והחורים שקימים בכל אמבטיה ישנה.

השלב הבא הוא התזת 4 עד 5 שכבות חומר בסיס, המתנה ליבוש הבסיס ואז התזה של שכבות שכבות של חומר ציפוי אמיתי ( לא צבע ) עד שמגיעים ל 20 שכבות . בשלב זה מורידים את הכיסויים שמונעים ליכלוך והתזת חומר על שאר האמבטיה.

צביעת אמבטיה אורכת כ 3 שעות ולאחריה זמן המתנה של 16 שעות עד שהאמבטיה מוכנה לשימוש.

בגמר פעולת ציפוי אמבטיה אנו מנקים את חדר האמבטיה ומחזירים חדר אמבטיה נקי ואמבטיה מחודשת.

צביעת אמבטיה

צביעת אמבטיה או בשמה האחר ציפוי אמבטיה או חידוש אמבטיה היא האפשרות הזולה ביותר והמוצלחת ביותר לחידוש אמבטיה ישנה.
הצורך בצביעת אמבטיה גדול בעיקר בדירות מושכרות שבהן האמבטיות במצב רע עקב הזנחה של שנים רבות.

חלק גדול מבעלי הבתים אינו יודע שהאפשרות של צביעת אמבטיה בכלל קיימת ולכן רבים משוכרי הדירות נמנעים מלשכור דירות שבהן מצב האמבטיה גרוע.

אפשר בהחלט להבין צעירים שמגיעים לשכור דירה והאמבטיה במצב כל כך גרוע עד שאינם שוכרים את הדירה גם אם כל הנתונים האחרים של הדירה מעולים.

ככל שהמודעות לאפשרות של ציפוי אמבטיות הולכת וגדלה, נהנים מיתרונותיה גם בעלי הדירות שמשדרגים את חדר האמבטיה שלהם בעבור כמה מאות שקלים וגם השוכרים עצמם שלא פעם מוכנים לקחת את עלות צביעת האמבטיה על עצמם בגלל המחיר הנמוך והזמן הקצר שעבודת הציפוי גוזלת מזמנם.

לא פעם אני מגיע בשעות הבקר המוקדמות ולאחר כשלוש שעות יוצא הלקוח לעבודתו כשבחדר האמבטיה שלו שוכנת אמבטיה חדשה ומבריקה.

צביעת אמבטיה היא לא פריבילגיה רק של אמבטיות ישנות ומוזנחות והיא נדרשת גם בבתים מפוארים שבהם מורכבות אמבטיות עיסוי וג"קוזי שעלותם אלפי שקלים.

אין טעם לפרק חדר אמבטיה מפואר בגלל פגם באמבטיה ושוב בעלות נמוכה ניתן לחדש את האמבטיה הפגומה.

אמבטיות העיסוי המודרניות עשויות אקריל שהוא למעשה סוג של פולימר (פלסטיק ) ואין שום מניעה לצפות גם אמבטיות כאלו.

גם בתי מלון נזקקים לשירות של צביעת אמבטיות וכיום בחלק גדול מהמלונות בארץ ואפילו מהמפוארים ביותר (חמישה כוכבים ) חלק גדול מהאמבטיות עבר פעולה של ציפוי אמבטיות.

הדבר משתלם מאד למלונות שכן שיפוץ של כמה מאות חדרי אמבטיה מגיע לעלויות גבוהות מאד בהשוואה לצביעת אמבטיה. גם הזמן הנמוך של צביעת אמבטיה בהשוואה לשיפוץ מלא של חדר אמבטיה מאפשר למלון רווח נוסף מכוון שכבר לאחר כ 16 שעות ניתן להשכיר את החדר מחדש.

כל אמבטיה ניתנת לצביעה ורק במקרים חריגים של אמבטיות פח שנרקבו והחלידו עד לרמה של חורים ודליפות אי אפשר לבצע צביעת אמבטיה ונאלצים לבצע הלבשת אמבטיה אקרילית שגם היא פעולה זולה בהשוואה לעקירת האמבטיה הישנה והחלפתה בחדשה.

חברת צחי חידוש אמבטיות מבצעת צביעת אמבטיות מעל לארבעים שנה בכל רחבי הארץ לשביעות רצון לקוחותיה הרבים.


התקשרו עכשיו לקבל הצעה ונוכל לספר לכם על חבילת השירות המושלמת שלקוחותינו מקבלים !!!

נייד: 050-5351432 | משרד: 03-6490565, 03-6473514