איך מנקים אמבטיה?

//איך מנקים אמבטיה?
איך מנקים אמבטיה? 2018-11-27T14:10:30+02:00

איך לנקות את האמבטיה?

במשך השנים הרבות שבהן אני עוסק בצביעת אמבטיות, חידוש אמבטיות והלבשת אמבטיות (מעל 40 שנים) אני נתקל בכל יום בשאלות איך לנקות את האמבטיה? רבים שואלים אם אפשר לנקות אמבטיה עם אקונומיקה ואחרים שואלים לגבי חומרי ניקוי שונים המיועדים לאמבטיות.

הגיע הזמן להסביר שוב הלכלוך באמבטיות אינו נובע מלכלוך אלה בעיקר מהאבנית שמצטברת באמבטיות ובעיקר בתחתית האמבטיה ולכן רצוי לעבור על כל אמבטיה לפחות כל 10 ימים עם חומרים מסירי אבנית כמו סילית לאמבטיה או עם חומץ למאכל שהוא מסיר אבנית טיבעי.

באמבטיות המצופות באמאייל רצוי לא להשתמש בחומצות חזקות שעלולות לאכל את ציפוי האמבטיה הרגיש העשוי אמאייל. אמבטיות אקריליות ניתנות בהחלט לניקיון בחומצות וזו גם הסיבה שאני מאפשר לנקות אמבטיה שעברה אצלי ציפוי גם בחומצות חזקות שאינן פוגמות כלל בחומר ציפוי אמבטיה שבו אני משתמש המורכב מחומרים עמידים לחומצות.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

ניקוי טוב וזול

הניקוי הטוב והזול ביותר לאמבטיה למעט החומרים הסטנדרטיים בשוק לניקוי אמבטיות הוא ניקוי בעזרת אבקת כביסה שהיא דטרגנט (מסיר שומנים ולכלוך ) חזק ביותר וכמו שהוא מסיר כתמים חזקים מביגוד כך הוא יכול להסיר את השומן והלכלוך מהאמבטיה.

שתי כפות אבקת כביסה עם מעט מים חמים בתוספת סקוטש ברייט (כרית ניקוי) יורידו כל טיפת שומן סבון ולכלוך מכל אמבטיה כולל אמבטיה שעברה תהליך של חידוש אמבטיה או צביעת אמבטיה או הלבשת אמבטיה.

כפי שצינתי קודם לכן רצוי לנקות כל 10 ימים בעזרת חומר מסיר אבנית אמבטיה. האקונומיקה שרבים משתמשים בה לניקוי אמבטיות למעשה אינה חומר ניקוי אלה חומר מחטא שיכול בהחלט לחטא אמבטיה אבל לא לנקות אותה מכון שאינו יכול להסיר שומני או אבנית מהאמבטיה.

מניעת עובש

אמבטיות רבות שנאטמו בעזרת סיליקון זול נראות שחורות בקו החיבור שבין האמבטיה והחרסינה. למניעה של לכלוך מהסוג הזה שהוא בעצם סוג של עובש או פטריה שצומחת באזורים לחים ורטובים צריך להשתמש בחומרי איטום דוחי עובש מהסוגים היקרים או ברובע (חומר על בסיס גבס)ואז אין עובש בשולי האמבטיה.

אפשרות נוספת שבה אני משתמש בזמן צביעת אמבטיה היא להעלות את חומר הציפוי שלי כשני ממ מעל האמבטיה על החרסינה ואז אני מיצר איטום אמבטיה קשיח ביותר שמורכב מחומר הציפוי עצמו המאפשר אטימה מעולה בין האמבטיה לחרסינה ואז גם אם מופיע עובש באמבטיה קל מאד להסירו מהאמבטיה.

רצוי מאד לא להשתמש בחומרי ניקיון לאמבטיה על בסיס חול או קוורץ שכן החול מיצר אפקט של ניר זכוכית ושורט כל אמבטיה מאמאייל וביחוד אמבטיות אקריליות הרגישות לשריטות.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ