פרופיל חברה

/פרופיל חברה
פרופיל חברה 2018-12-26T12:13:30+02:00

פרופיל החברה שלנו

חברתנו הוקמה לפני 50 שנה על ידי צח חידוש אמבטיות – בעל החברה הנוכחי והיא החברה הותיקה ביותר בארץ לחידוש אמבטיות, ציפוי אמבטיות ו/או הלבשת אמבטיות. החברה נותנת מענה זול ואמין לכל מי שחפץ בחידוש אמבטיה או תיקון אמבטיה ולא מעונין בהוצאות הכבדות של שיפוץ אמבטיה המלווה בשבירה ופירוק חרסינות.

תהליך הציפוי והחידוש של האמבטיה מיושם בחומרי ציפוי ייחודיים שפותחו באירופה ובארצות הברית. ציפוי אמבטיה אורך פחות מ-3 שעות ובסיומו מתקבלת אמבטיה חדשה ומבריקה.

אנו מבצעים גם תיקון נקודתי באמבטיות חדשות שנפגעו וגם הלבשת אמבטיה אקרילית על גבי אמבטיות ישנות. אנו מבצעים תיקוני אמבטיות באתר הלקוח, יש לנו את כל הפתרונות המתקדמים ביותר לאמבטיות חלודות, נרקבות ולכל הבעיות הקשורות באמבטיות.

חומרים מתקדמים

חומרי ציפוי האמבטיה בהם אנו משתמשים כל כך חזקים ומתקדמים עד שניתן לנקות את האמבטיה לאחר הציפוי בכל חומרי הניקיון כולל: חומצות שונות, בצמר פלדה ובכל החומרים מורידי ומסירי אבנית ללא חשש של פגיעה בציפוי החדש.

אחת הבעיות החמורות בחומרי הציפוי הישנים היתה חוסר האפשרות לניקיון בחומרים חזקים ובמסירי אבן. בכל שימוש ממושך באמבטיה נוצרת אבנית רבה ולכן יש חשיבות רבה לניקיון בעזרת חומרים חומציים. בחומרי הציפוי שלנו למעשה אין כמעט מגבלה בנושא חומרי הניקיון.

בשרותינו נעזרים לקוחות פרטיים, בעלי דירות, קבלנים ובתי מלון.

פרטי יצירת קשר

כתובת: הרי הגלעד 11/19, רמת גן
מיקוד: 5251511
טלפון: 050-828-2228
דוא”ל: zahbath71@gmail.com

תיקון אמבטיות

הלבשת אמבטיה

אמבטיות ישנות זקוקות לא פעם לתיקונים חלקיים שאינם מצריכים תמיד ציפוי אמבטיה מלא. האמבטיות שבדרך כלל זקוקות יותר מכל האחרות לתיקון הן אמבטיות הפח שנפגעות בדרך כלל כתוצאה מנפילת חפצים כבדים לתוך האמבטיה.

נפילת חפץ כבד או חד לתוך האמבטיה גורמת למכה ולפיצוץ שכבת האמאייל הדקה. כששכבת האמאייל ניזוקה מתגלה הפח שממנו עשויה האמבטיה (בדרך כלל רואים נקודה בגודל משתנה בגוון שחור).

הפח הגלוי חשוף למים ולחומרי הניקיון ומתחיל להחליד ובתוך זמן קצר האמבטיה הפגועה נרקבת, לא פעם אפילו עד למצב שנוצר חור חודר והאמבטיה דולפת. אפשרי לבצע תיקון אמבטיה רק בנקודה הפגועה מיד כשהיא נוצרת ולעצור את המשך תהליך ההחלדה.

בעיה נוספת שמתגלה באמבטיות פח היא ריקבון של הדופן החיצונית (קנט חיצוני). לא פעם הקנט (הדופן) נירקב ומחליד בקטע קטן מאד ואם אין מבצעים טיפול מהיר תוך זמן קצר כל הדופן מחלידה. במקרה של דופן רקובה מבצעים תיקון אמבטיה על ידי חיתוך והסרת הדופן הישנה והחלפתה בדופן מחומר שאינו מחליד (דופן חדשה מאלומיניום ).

ההחלפה של הדופן אורכת כשעתיים עבודה עד לקבלת דופן חדשה לאמבטיה הפגומה. במצבים שבהם אין כבר אפשרות לבצע תיקון אמבטיה עקב החלדה קשה של האמבטיה הפתרון האופטימלי הוא תיקון אמבטיה בשיטה של הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה על האמבטיה הישנה.

הלבשה

הלבשת אמבטיה היא השיטה המתקדמת ביותר והמוצלחת ביותר בענף תיקוני האמבטיות ובמהלכה מוכנסת אמבטיה אקרילית חדשה אל תוך האמבטיה הישנה ותופסת את מקומה.

האמבטיה הישנה מתבטלת קופאת על מקומה בזמן ובמקומה מקבלים אמבטיה חדשה לכל דבר. אמבטיות אקריליות גם הן זקוקות לא פעם לתיקון אמבטיות מכוון שהן עלולות להישבר בייחוד אם לא הותקנו נכון.

ניתן לתקן אמבטיות אקריליות שנסדקו על ידי שימוש בחומרים אקריליים משולבים בסיבי פיברגלאס ופוליאסטר ולהגיע למצב שהסדק נסגר והופך לחזק יותר מלפני הפגיעה וכמובן גם מבחינה אסטתית השבר אינו מורגש יותר.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

לא פעם נגרמים שברים באמבטיה ולעיתים אפילו שברים גדולים כתוצאה מנפילת חפץ כבד או אפילו מהחלקה באמבטיה. השבר לעתים נראה כסדק גדול או כחור באמבטיה. כל סדק או חור באמבטיה מונע את השימוש בה מכוון שהמים דולפים ממנה. ברוב המקרים אמבטיה אקרילית שנשברת היא אמבטיה ברמה נמוכה מאקריל סיני או אקריל ממוחזר, או שהיא מאד דקה (חסכו בחומר).

בתיקון של אמבטיה אקרילית שבורה יש ללטש את כל האזור סביב השבר ואז להדביק עליו יריעת פייברגלאס או סיבי פחמן וקוולר בעזרת חומרים מרוכבים. יש לציין שסיבי הפחמן הם מהחומרים החזקים ביותר הקיימים כיום ומשמשים בתעשיות הרכב, התעופה ובכל מוצר הזקוק לחוזק מירבי. בסיום ההדבקה אזור התיקון והאמבטיה הופכים לחומר אחד . לאחר מכן יש ללטש את כל האזור שעבר תיקון עד לקבלת משטח חלק מושלם אז מתיזים עליו בעזרת אקדח ,צבע אקריל המשולב בחומרים נוספים שתואמים את חומרי האמבטיה המקורית. בסיום התיקון קשה מאד להבחין שהאמבטיה עברה שבר.

עלולים להיות מקרים שבהם אין אפשרות לתיקון שבר באמבטיה אקרילית בעיקר כשאזור התיקון אינו יציב או סביבתו מאד דקה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

1.7/5 (3 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ