צביעת אמבטיה

/צביעת אמבטיה
צביעת אמבטיה 2018-12-16T17:17:50+02:00

איך מתבצעת צביעת או ציפוי אמבטיה?

תהליך הציפוי אינו אורך מעל לשלוש שעות עד לקבלת האמבטיה המחודשת. חלק מהאמבטיות שבהן אני נתקל כבר עברו בעבר ציפוי או צבע, לפעמים על ידי בעלי מקצוע ולפעמים חובבני.

במקרה והאמבטיה כבר עברה ציפוי או צביעה אני מלטש ומוריד את הצבע הישן ומגיע לציפוי האמבטיה המקורי. בשלב זה אני מלטש את האמבטיה בעזרת מלטשת עד שהאמבטיה הופכת לחלקה ומוכנה לפעולה הבאה שהיא מילוי כל השקעים והחורים שנוצרו לאחר שימוש ממושך באמבטיה הישנה.

ציפוי אמבטיה

השלב הבא בציפוי האמבטיה הוא התזת ארבע עד חמש שכבות של חומר בסיס, המתנה ליבוש חומר הבסיס ואז התזה של שכבות חומר ציפוי אמיתי ( לא צבע ) עד שמגיעים למעל לעשרים  שכבות . בשלב הזה מורידים את הכיסויים שמונעים לכלוך והתזת חומר על שאר האמבטיה.

צביעת אמבטיה אורכת כשלוש שעות ולאחריה ממתינים שש עשרה שעות עד שהאמבטיה מוכנה לשימוש. בסיום ציפוי אמבטיה אנו מנקים את חדר האמבטיה ומחזירים חדר אמבטיה נקי ואמבטיה מחודשת.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

צביעת אמבטיה

צביעת אמבטיה, ציפוי אמבטיה או חידוש אמבטיה היא האפשרות הזולה ביותר והמוצלחת ביותר לחידוש אמבטיה ישנה.

הדרישה לצביעת אמבטיה גדולה בעיקר בדירות מושכרות שבהן האמבטיות במצב גרוע עקב הזנחה של שנים רבות.

חלק גדול מבעלי הבתים אינו מודע שהאפשרות של צביעת אמבטיה וחידושה אפשרי ולכן רבים משוכרי הדירות נמנעים מלשכור דירות שבהן מצב האמבטיה גרוע.

אפשר בהחלט להבין את השוכרים הצעירים שמגיעים לשכור דירה ונתקלים באמבטיה במצב כל כך גרוע עד שאינם שוכרים את הדירה גם אם כל הנתונים האחרים של הדירה מעולים.

ככל שהמודעות לאפשרות של ציפוי אמבטיות הולכת וגדלה, נהנים מיתרונותיה גם בעלי הדירות שמשדרגים את חדר האמבטיה שלהם בעבור סכומים יחסית נמוכים בהשוואה להחלפת אמבטיה וגם השוכרים עצמם שלא פעם מוכנים לקחת את עלות צביעת האמבטיה על חשבונם בגלל המחיר הנמוך והזמן הקצר שעבודת הציפוי גוזלת מזמנם.

לא פעם אני מגיע לעבודת הציפוי בשעות הבקר המוקדמות ולאחר כשלוש שעות יוצא הלקוח לעבודתו כשבחדר האמבטיה שלו שוכנת אמבטיה חדשה ומבריקה.

יעודים נוספים

צביעת אמבטיה לא מיועדת רק לאמבטיות ישנות ומוזנחות והיא נדרשת גם בבתים מפוארים שבהם מורכבות אמבטיות עיסוי וג’קוזי שעלותם אלפי שקלים וניזוקו עם השנים.

אין שום סיבה לפרק חדר אמבטיה מפואר בגלל פגם באמבטיה שניתן לתיקון בעלות נמוכה. אמבטיות העיסוי (אמבטיות ג’קוזי) המודרניות עשויות מחומר אקרילי שהוא למעשה סוג של פולימר (פלסטיק) ואין שום מניעה לצפות גם אמבטיות כאלו.

גם בתי המלון נזקקים לשירות של צביעת אמבטיות וכיום בחלק גדול מהמלונות בארץ ואפילו מהמפוארים ביותר (חמישה כוכבים) חלק גדול מהאמבטיות הן אמבטיות שעברו ציפוי אמבטיות. הדבר משתלם מאד למלונות שכן שיפוץ של כמה מאות חדרי אמבטיה מגיע לעלויות גבוהות מאד בהשוואה לצביעת אמבטיה. גם משך הזמן הנמוך של צביעת אמבטיה בהשוואה לשיפוץ מלא של חדר אמבטיה מאפשר למלון רווח נוסף מכוון שכבר לאחר כ 16 שעות ניתן להשמיש את החדר מחדש.

כמעט כל אמבטיה ניתנת לצביעה ורק במקרים חריגים מאד של אמבטיות פח שנרקבו והחלידו עד לרמה של חורים ודליפות או אמבטיות אקריליות שבורות אין אפשרות לבצע צביעת אמבטיה ונאלצים לבצע הלבשת אמבטיה אקרילית שגם היא פעולה יחסית מאד זולה בהשוואה לעקירת האמבטיה הישנה והחלפתה בחדשה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
Call Now Button דילוג לתוכן