מה זה ציפוי אמבטיה?

/מה זה ציפוי אמבטיה?
מה זה ציפוי אמבטיה? 2018-12-26T12:12:21+02:00

מה זה ציפוי אמבטיה?

אחרי מספר שנים של שימוש, רוב האמבטיות מאבדות את המראה ההתחלתי שלהן והופכות למחוספסות, דהויות ובחלקן גם מחלידות אפילו עד מצב של דליפת מים מהאמבטיה לחלל הרצפה. אחד הפתרונות לחדש את האמבטיה ולהביא אותה למצב שיהיה נעים להשתמש בה הוא ציפוי מחדש של האמבטיה.

האמבטיה עוברת מספר תהליכים של ליטושים שונים, ניקוי בכימיקלים, התזות של שכבות רבות של חומרי ציפוי מתקדמים ועוד מספר פעולות שבסיומן הופכת האמבטיה הישנה והדהויה לאמבטיה מבריקה, נוצצת ונעימה לשימוש.

הציפוי עצמו אורך בדרך כלל כ שלוש שעות ולאחר מכן יש להמתין עד השימוש הראשון בסביבות 14 עד 16 שעות, תלוי במספר השכבות, בעובי הציפוי הדרוש ובטמפרטורה באותה תקופה, בימים קרים הייבוש עלול לארוך עוד מספר שעות.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

חשוב לציין

חשוב מאד לציין שלא כל אמבטיה מתאימה לציפוי , אמבטיות פח מחלידות, או שרמת החלודה גבוהה או שהאמבטיה מחוררת או נרקבת אין טעם לצפות אותן ועדיף לעבור לשיטה של הלבשת אמבטיה (הלבשת אמבטיה היא חידוש האמבטיה על ידי הכנסת אמבטיה אקרילית חדשה לתוך האמבטיה הפגומה).

נקודה נוספת חשובה היא שאורך חיי ציפוי האמבטיה הוא בסביבות  שלוש עד ארבע שנים בשימוש סביר ( מה שמתאים יותר לשוכרי דירות לטווח קצר).

מי שזקוק שהאמבטיה תחזיק לו לטווחים ארוכים רצוי לו לפנות לכיוון של הלבשת אמבטיה. ציפוי אמבטיה מתאים לכל סוגי האמבטיות, לאמבטיות יציקה ישנות, לאמבטיות פח ולאמבטיות אקריליות  חדשות שנפגעו.

מכל האפשרויות של חידוש או שיקום אמבטיות ישנות הזולה ביותר היא האפשרות של ציפוי האמבטיה מחדש.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
Call Now Button דילוג לתוכן