הבדלים בין ציפוי אמבטיה לציפוי כיור

//הבדלים בין ציפוי אמבטיה לציפוי כיור
הבדלים בין ציפוי אמבטיה לציפוי כיור 2018-11-27T14:25:17+02:00

מה ההבדל בין ציפוי אמבטיה לציפוי כיור?

אמבטיה רגילה בנויה מברזל יציקה או מפח מצופה אמאייל. הכיור הממוצע עשוי בדרך כלל מחרס מצופה חרסינה (פורצלן). הצפיפות המולקולארית של החרסינה גבוהה מאד בניגוד לאמאייל שצפיפותו נמוכה יותר ולכן בזמן ציפוי אמבטיה קל מאד ללטש את האמאייל ולחספס אותה, מה שמאפשר אחיזה טובה וחזקה של חומרי הציפוי.

את החרסינה קשה מאד ואפילו בלתי אפשרי ללטש ולכן ציפוי כיור חרסינה אינו עמיד לאורך זמן וגם אם מבטיחים לכם הבטחות שונות יש לקחת אותן תוך הסתייגות רבה.

אם מדובר בכיור חרסינה במטבח אורך החיים של הציפוי יהיה קצר בהרבה עקב המכות והדפיקות הרבות שהכיור סופג מכלי האוכל השונים שפוגעים בו.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

לא מומלץ לצפות חרסינה

רצוי מאד אם אפשר לא לבצע ציפוי של כלים עשויים חרסינה מכיוון שגם אם מבטיחים לכם הבטחות שונות הציפוי לא יחזיק לאורך זמן כמו ציפוי אמבטיות שמחזיק לשנים רבות. ישנה אפשרות ללטש ליטוש עדין את הכיור הישן (דומה לליטוש פוליש במכוניות) ולהגיע בעזרתו לתוצאות מעולות במחיר זעום יחסית ,אבל הדבר מותנה בכיור שאינו סדוק ולא עבר ציפוי קודם לכן.

אפשר לבצע ציפוי רק אם אין ברירה והכיור הרוס לחלוטין או שעבר כבר צבע קודם לכן וגם אז יש לבצע עבודת הכנה מדוקדקת של ליטוש הכיור עד להסרת כל החומר המבריק הפורצלני ולהגיע למצב שהכיור ממש מחוספס ונקי ואז להתיז עליו מעל לחמש שכבות של חומר בסיס הנספג בכיור ועליו להתיז עוד עשרים שכבות של חומר ציפוי אמיתי המורכב ממספר מרכיבים  ואלה בלבד מאפשרים לציפוי חוזק מסוים.

גם שרותים ואסלות עשויים מחרסינה ולכן אין אפשרות לצפות אותם בשיטה כמו של ציפוי אמבטיות.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ