חידוש וציפוי אמבטיה מסוג ג’קוזי

//חידוש וציפוי אמבטיה מסוג ג’קוזי
חידוש וציפוי אמבטיה מסוג ג’קוזי 2018-11-27T14:04:38+02:00

חידוש וציפוי ג’קוזי

אמבטית ג’קוזי או בשמה האחר אמבטיית עיסוי או אמבטיה לעיסוי היא בעצם אמבטיה רגילה בגדלים שונים ובצורות שונות בעלת מספר פתחים (שמספרם משתנה מסוג לסוג של אמבטיות)שדרכם מוזרמים סילוני מים לתוך האמבטיה וגורמים למעין תחושה של עיסוי.

אמבטיה כזו עשויה כמעט ברוב המקרים מחומר אקרילי מצדה הפנימי (זה שבה במגע עם הגוף) של האמבטיה ומחיזוקים  של שכבות פוליאסטר ופייברגלאס מצידה החיצוני של האמבטיה. הגדלים של אמבטיות ג’קוזי משתנים מאמבטיה קטנה לבודד ועד אמבטיות ענק היכולות להכיל עד 16 איש בעת ובעונה אחת ( מיועדות בעיקר למלונות ולספא).

הצורות של אמבטיות כאלו רבות מאד וחלקן נראה כמו אמבטיה רגילה, חלקן אמבטיות עגולות, חלקן אמבטיות פינתיות , חלקן משולשות ,אובליות או מרובעות מלבניות. מספר הפתחים שדרכם המים מותזים (ג”טים) משתנה מאמבטיה לאמבטיה ובמשוכללות שבהן יש נם פתחי אוויר שדרכם מוזרם אוויר שיוצר בועות בתוך האמבטיה.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

מה הבעיה?

הבעיה המרכזית באמבטיה כזו היא שברוב המקרים מתעצלים למלא את כל האמבטיה במים (נפח האמבטיות מגיע  ל 150 עד-400 ליטר מים )ואז המים נשארים לעמוד לתקופה ארוכה בתוך הצנרת שמקיפה את האמבטיה.

המים העומדים צוברים פטריות ועובש בכמות גדולה ואז בכל הפעלה של מנוע האמבטיה ,יוצאים דרך פתחי הצנרת כמויות גדולות של פטריות שחורות והמים נראים שחורים ומלוכלכים.

כדי לנקות את הצנרת מהלכלוך רצוי לסגור את פתח יציאת המים בתחתית האמבטיה ,למלא מים מעבר לפתחי הג”טים להוסיף חצי בקבוק אקונומיקה ולאפשר למערכת לעבוד לזמן מה עד לניקיון מלא של הצנרת (לא פעם צריך לחזור על הפעולה מספר פעמים).

איך מתבצע הציפוי?

ציפוי אמבטיה כזו נעשה בדיוק כמו ציפוי אמבטיה אקרילית רגילה וכל תהליכי צביעת אמבטיה כזו אורכים כשלוש שעות עבודה שבמהלכם אני מלטש את האמבטיה ומתיז ארבע עד חמש שכבות של חומר בסיס על האמבטיה ואז 20 שכבות של חומר ציפוי משולב.

אורך החיים של צביעת אמבטיה כזו ארוך מאד מכוון שבמקורה היא עשויה מחומר אקרילי (פולימר)שיוצר הידבקות טובה וחזקה עם חומרי חידוש אמבטיה שבהם אני משתמש. חידוש אמבטיה מסוג אמבטיית ג’קוזי מחייב אותי לבצע גם ציפוי של מסגרות יציאת סילוני המים (הג”טים)ובסיום התהליך מתקבלת תוצאה מדהימה, ג’קוזי חדש.

תהליך תיקון דומה

גם במקרה של שבר באמבטיה אקרילית כזו, הרי תהליך התיקון דומה לתהליך התיקון של אמבטיה אקרילית רגילה (ראה במונח תיקון אמבטיה או תיקון אמבטיות) אני עוסק בחידוש, תיקון אמבטיות כאלו מעל לחמישים שנה מאז שהגיעו לארץ ראשוני אמבטיות העיסוי.

ישנן גם כפי שצינתי אמבטיות ענקיות שמוצבות על גגות פנטהאוזים מפוארים או בחצרות של וילות פרטיות .בגדלים כאלו פעולה של תיקון אמבטיה או חידוש אמבטיה מסובכת בהרבה מכוון שאני צריך להכנס ממש לתוך האמבטיה תוך כדי עבודת הציפוי ולהימנע ממגע בחלקים שכבר עברו ציפוי.

בסופו של דבר חידוש אמבטיות קטנות או חידוש אמבטיית גדולות נעשה בצורה די דומה והתוצאות מפליאות ביופין.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ