ציפוי חרסינה או אריחים מקרמיקה

//ציפוי חרסינה או אריחים מקרמיקה
ציפוי חרסינה או אריחים מקרמיקה 2018-11-27T14:14:35+02:00

ציפוי חרסינה/אריחים מקרמיקה

ההבדל בין ציפוי אמבטיה לציפוי אריחים מחרסינה גדול. כפי שהסברתי במאמר הקודם על ההבדל שבין ציפוי אמבטיה לציפוי כיור גם כאן אין אפשרות לבצע ציפוי שיחזיק לאורך זמן וזאת בגלל ההבדל הגדול שבין אמאייל לחרסינה.

באמבטיה רגילה הפח או ברזל היציקה מכוסים באמאייל שהוא חומר שניתן לליטוש ולחספוס לעומת חרסינה שהצפיפות המולקולארית שלה גבוהה ביותר ולכן קשה מאד ולעיתים בלתי אפשרי ללטש אותה ולחספס אותה, שום חומר אינו יכול להתחבר בצורה טובה לחרסינה או קרמיקה.

ברגע שאין אפשרות לחספוס טוב אין אפשרות שחומרי הציפוי ידבקו לאמבטיה.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

ציפוי נכון

יש לציין שכל חומרי הציפוי מחוברים באופן מכני ולא כימי כפי שמספרים בעלי מקצוע מסוימים לא פעם. ליצירת קשר מכני נכון חייבים חספוס עמוק ולהסיר לחלוטין את הברק מהחרסינה.

ההבדל בין ציפוי אמבטיות לציפוי חרסינה הוא שציפוי אמבטיה מחזיק לאורך זמן אם מבצעים אותו כשורה ובעבודת הכנה נכונה וציפוי החרסינה לזמן קצר מאד.

כשהציפוי על החרסינה מתחיל להתקלף חדר האמבטיה הופך חלקו צבוע וחלקו מקולף וכמעט אין אפשרות תיקון מכון שמתחילים קילופים במקומות שונים על פני החרסינה ולהוריד מחדש את כל הציפוי מהחרסינה זו משימה בלתי אפשרית.

אני מתמחה בחידוש אמבטיות מעל 50 שנה והמלצתי שבמקרה של חרסינה שבורה וסדוקה עדיף להזמין שיפוצניק או רצף ולבצע הדבקה על גבי האריחים הישנים או פירוק וריצוף מחדש.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ