שיפוץ אמבטיה או ציפוי אמבטיה מה עדיף?

//שיפוץ אמבטיה או ציפוי אמבטיה מה עדיף?
שיפוץ אמבטיה או ציפוי אמבטיה מה עדיף? 2018-11-27T14:01:02+02:00

שיפוץ או ציפוי? מה עדיף?

כשאומרים שיפוץ אמבטיה הכוונה בדרך כלל לשיפוץ חדר האמבטיה או להחלפת האמבטיה והחרסינות.

תהליך של שיפוץ אמבטיה והחלפתה הוא תהליך מסובך הכולל שבירת האריחים מסביב לאמבטיה, הריסת הקיר הקדמי התומך העשוי מבלוק בעובי של 4  ס”מ ואז חילוץ ופירוק האמבטיה (אם מדובר באמבטיה יצוקה) צריך לשבור אותה לחלקים קטנים כדי לפנות את האמבטיה בגלל כובדה הרב. בנוסף יש צורך בעגלה לפינוי פסולת הבינין.

בגמר תהליך ההריסה והשבירה מתחיל השלב של שיפוץ האמבטיה עצמה הכולל רכישת אמבטיה חדשה, הרכבת אינסטלציה חדשה, ביטון וייצוב האמבטיה החדשה, בנית הקיר הקדמי מחדש, ריצוף קרמיקה ועבודות פיניש.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

עבודה של שיפוצניק

שיפוץ אמבטיה הוא בעצם מקצוע של שיפוצניקים ובדרך כלל כרוך בעלויות גבוהות מאד שעלולות להשתנות במהלך השיפוץ. שיפוץ אמבטיה אורך מספר ימים, כרוך בהרבה לכלוך ורעש ומחייב לפחות מספר בעלי מקצוע.

ציפוי אמבטיה הוא תהליך קצר בהרבה שאורך לא יותר משלוש שעות עבודה ללא לכלוך ורעש ובעלות נמוכה יחסית. שיפוץ אמבטיה משתלם ללקוח רק אם נעשה כשיפוץ מלא לחדר האמבטיה כולו ובמסגרת השיפוץ מפרקים את כל החרסינות והכיורים , מרכיבים צנרת מים חדשה ומחליפים את האמבטיה עצמה.

במקרה כזה כשכל חדר האמבטיה כבר מפורק עדיף להחליף את האמבטיה באמבטיה חדשה ולא לבצע צביעת אמבטיה. לעבודה של שיפוץ אמבטיה רצוי למצוא שיפוצניק טוב אמין וישר כדי למנוע בעתיד דליפות, נזילות ואפילו פריצת חלודה באמבטיה ,כמו שאפשר לראות במינוח תיקון דופן חלודה ותיקון נקודתי.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ