שיפוץ אמבטיה כל האפשרויות

//שיפוץ אמבטיה כל האפשרויות
שיפוץ אמבטיה כל האפשרויות 2018-12-04T14:46:52+02:00

שיפוץ אמבטיה – כל האפשרויות

כשאנו רוכשים או שוכרים דירה ברוב המקרים האמבטיה הישנה היא אחד הגורמים העיקריים לחוסר שביעות רצון מהדירה ,בעקר בגלל אמבטיות ישנות, אמבטיות מקולפות, או אפילו אמבטיות רקובות ודולפות.

האפשרויות העומדות לפנינו במקרה של אמבטיה ישנה ופגומה הן רבות, מתיקון נקודתי של האמבטיה ,דרך ליטוש אמבטיה, ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה ואפילו צעד יותר קיצוני של החלפת האמבטיה כולה בשיפוץ כולל.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בציפוי, הלבשה, צביעה ותיקון של אמבטיות למעלה מחמישים שנה,
לשביעות רצון לקוחותינו הרבים ברחבי הארץ.

logo_white

תיקון אמבטיה

– אם באמבטיה ישנן 2 עד4 מכות קלות בגדלים של 2 עד 3 סמ אפשר לתקן אותן  בתיקון נקודתי באמבטיה, תיקון בעלות יחסית נמוכה (בעקר מדובר באמבטיות פח).

ליטוש אמבטיה

– ישנן אמבטיות שמצב האמאייל שלהן שלם וטוב ופשוט הצטברו עליהן עם הזמן שכבות של לכלוך ואבנית שלא ניתן להוריד באמצעי הניקוי הרגילים.

בעזרת מכשור מיוחד אפשר ללטש את האמבטיה ולקבל חזרה אמבטיה כמעט חדשה תוך שמירה על האמאייל המקורי של האמבטיה, ליטוש כזה אם שומרים על ניקיונו יכול להחזיק לשנים רבות.

ציפוי אמבטיה

– במקרה והאמאייל המקורי נשחק או נסדק במשך הזמן מבצעים ציפוי אמבטיה או צביעת אמבטיה או חידוש אמבטיה שזה בעצם שמות שונים  לאותה פעולה.

הלבשת אמבטיה

– במקרה של אמבטיה רקובה וחלודה (בעקר אמבטיות הפח ) מלבישים אמבטיה אקרילית חדשה אל תוך האמבטיה הישנה ומקבלים אמבטיה חדשה לחלוטין כשהאמבטיה הישנה מתבטלת.

החלפת אמבטיה

– פה מדובר בעצם על שיפוץ מלא שנעשה על ידי שיפוצניק שעוקר את האמבטיה הישנה שובר את החרסינה מסביב ומתקין אמבטיה חדשה .מדובר בפעולה יקרה מאד שלעולם לא ידוע בכמה תסתכם עלותה מכוון שבמהלך הפירוק נשברים אריחים ולא פעם צריך לבצע פעולות אינסטלציה שונות.

אין ספק שתמיד עדיף להתחיל מהקל אל הכבד, האפשרויות רבות ותמיד אשמח לייעץ בכל הנושאים השונים הנוגעים בשיפוץ אמבטיה או בצביעת אמבטיה או בהלבשת אמבטיה.

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם!

0/5 (0 Reviews)
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ