שאלות ותשובות

/שאלות ותשובות
שאלות ותשובות 2018-12-25T12:57:02+02:00

שאלות נפוצות בנושא חידוש אמבטיות

אמאייל ניתן לצפות רק בבית חרושת שבו יש תנורי ענק שמחממים את האמאייל לטמפרטורה של 850 מעלות צלזיוס.
ברור שבדירת מגורים אין שום אפשרות לחמם בטמפרטורות כל כך גבוהות ולכן כדאי להתיחס בחשדנות למי שאומר או מפרסם ציפוי באמאייל.

כמו בשאלה הקודמת לא ניתן לצפות בפורצלן.
פורצלן הוא השם הלועזי לחרסינה.
(הכיור השרותים והאריחים עשויים מחרסינה) פורצלן שורפים בתנורים מיוחדים, בטמפרטורה שמעל 1000 מעלות, פעולה שכמובן אי אפשר לבצע בדירת מגורים.

ציפוי אמיתי מתיבש מיד ובתוך 15 שעות ניתן לשימוש בשעה שצבע זקוק לזמן יבוש ארוך יותר.
נקודה נוספת היא שציפוי אמיתי ניתן לנקות עם כל חומרי הנקיון כמו אבקות כביסה, חומרי נקיון, אקונומיקה, סקוטש ברייט (כרית ניקוי ) ואפילו חומצה אינה אמורה לפגוע בציפוי.

ציפוי ניתן לבצע על כל אמבטיה מכל סוג ,אלא אם מדובר באמבטית פח שנרקבה והחלידה ונוצרו בה חורים.
במקרה כזה מכון שהאמבטיה רקובה אין טעם לצפות אותה ועדיף ורצוי לבצע הלבשה של אמבטיה אקרילית.

ברוב המקרים אפשר לבצע הלבשה לכל אמבטיה, אבל כדאי קודם לראות את האמבטיה וסביבתה, לבדוק אם אין חפצים כמו סבוניה נמוכה מאד או בעיה אחרת.
ניתן לבצע הלבשה לאמבטיות באורך של 150, 160, 170, ס”מ.
אמבטיות באורך של פחות מ -150 סמ אין אפשרות לביצוע הלבשה אקרילית.

חידוש אמבטיות או ציפוי אמבטיות היא האפשרות הזולה ביותר, המהירה ביותר והמשתלמת ביותר לכל מי שמעוניין לשדרג את מצב האמבטיה שלו ללא עבודות בנייה ושבירה הכרוכות בהחלפת אמבטיה ישנה בחדשה.
היתרון הגדול של חידוש אמבטיה הוא שאפשר לחדש כל אמבטיה ללא יוצא מהכלל.

גם אם האמבטיה כבר רקובה ודולפת ואין אפשרות של ציפוי אמבטיה ניתן לבצע במקום הציפוי הלבשת אמבטיה חדשה על האמבטיה הקיימת.
חידוש אמבטיה או בשמה השני ציפוי אמבטיה הומצאה באמריקה בעקבות מעברי דירות תכופים עקב תחלופת דיירים רבה בעיקר בעקבות מעברים מעיר לעיר או אפילו ממדינה למדינה בעקבות מקורות פרנסה.
ציפוי אמבטיה הוא תהליך שאורך כשלוש שעות ובמהלכו האמבטיה הישנה עוברת מספר תהליכי הכנה של ליטוש ושפשוף מכני וכימי ולאחר מכן התזה של ארבע עד חמש שכבות של חומר בסיס המהווה תשתית להתזה נוספת של מעל עשרים שכבות של חומר ציפוי מתקדם.

לאחר ייבוש של כ 16 שעות ניתן להשתמש באמבטיה .באמבטיה שעברה חידוש ניתן להשתמש בכל חומרי הניקיון ואפילו מגע עם חומצות חזקות אינו משפיע על הציפוי החדש.

ציפוי אמבטיה אפשרי גם על אמבטיות אקריליות שנשחקו עם הזמן וגם באמבטיות ג”קוזי (אמבטיות עיסוי ).

במקרים שבהם אין אפשרות לבצע חידוש אמבטיה בשיטה של ציפוי בעיקר באמבטיות פח שנרקבו כתוצאה מחלודה עמוקה ניתן לבצע פעולה של הלבשת אמבטיה אקרילית על האמבטיה הישנה.

בהלבשת אמבטיה האמבטיה הישנה למעשה מתבטלת לחלוטין ואת מקומה תופסת אמבטיה חדשה לחלוטין שאינה מחלידה לעולם מכוון שהיא עשויה מפולימר (סוג של פלסטיק).

אמבטית הלבשה ניתנת לניקוי בכל חומרי הניקיון ומחזיקה שנים רבות .חלק גדול מהאמבטיות המודרניות עשויות גם הן מחומר אקרילי שהוא החומר המוביל בתעשיית האמבטיות כיום.

חידוש אמבטיה כולל בתוכו גם את האפשרות של תיקונים נקודתיים באמבטיות שנפגעו נקודתי בעיקר כתוצאה מנפילת חפצים כבדים לתוך האמבטיה.
תיקון נקודתי הוא למעשה תיקון אומנותי המתבצע על פני שטח קטן באמבטיה ומאפשר להשאיר את ציפוי האמאייל המקורי למעט נקודת התיקון.

חברת צח חידוש אמבטיות עוסקת בחידוש אמבטיות מעל לארבעים שנה ונותנת פתרונות לכל סוגי האמבטיות בארץ תוך מתן שירות מהיר.

היתרון הגדול ביותר של חידוש אמבטיות הוא משך העבודה הקצר שאינו עולה על שלוש שעות עבודה, המחיר הזול של כמה מאות שקלים עבור ציפוי אמבטיה ומניעת פגיעה בחדר האמבטיה עצמו.

הסיבות שמניתי עד כאן מובילות למסקנה שחידוש אמבטיה מתאים לכל מי שמעוניין באמבטיה חדשה ואינו מעוניין בהוצאות כבדות, בלכלוך רב בזמן עבודות השיפוץ ובעבודה מהירה.

שוכרי דירות וגם משכירי הדירות הם המרוויחים הגדולים של חידוש אמבטיות מכוון שמשכירי הדירות אינם מעוניינים בדרך כלל בהוצאות רבות ומנסים לחסוך בכל הוצאות הדירה.

מצד שני השוכרים נרתעים מלשכור דירה שמצב האמבטיה בה גרוע.

חידוש אמבטיה מאפשר למשכירי הדירות לשדרג את חדר האמבטיה שלהם במהירות ובעלות נמוכה ומצד שני השוכרים אם נתקלו בבעל דירה עקשן שאינו שש לחדש את חדר האמבטיה המוזנח יש ביכולתם לשכור את הדירה למרות האמבטיה המוזנחת ולבצע חידוש אמבטיה בעצמם וכך גם לקבל את הדירה שרצו וגם לקבל אמבטיה חדשה בעלות נמוכה.

גם קבלנים בשנת בדק יכולים במקום להחליף אמבטיות שניזוקו לבצע חידוש אמבטיה או בשיטה של ציפוי אמבטיה או בשיטה של הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה על גבי האמבטיה הפגומה ובכך הם חוסכים כסף רב וכמובן זמן עבודה יקר.

החלפת אמבטיה בדירות חדשות שבהן האמבטיה ניזוקה מחייבת פירוק אריחים וריצוף מחדש.

הבעיה שאחרי שנה או שנתיים קשה מאד למצוא את אותם אריחים ואז מי שמעוניין בחדר אמבטיה מושלם נאלץ לפרק את כל האריחים ולרצף מחדש בעלות מאד גבוהה.

כל הבעיות האלו נפתרות בתוך שלוש שעות עבודה על ידי חידוש אמבטיה בשיטה של הלבשת אמבטיה.

גם מי שמתגורר בדיר ה שבבעלותו והאמבטיה נפגמה והתיישנה עם השנים יכול לצאת נשכר אם יבצע חידוש אמבטיה ויזכה באמבטיה חדשה בעלות נמוכה.
הסיבה היחידה שבגללה לא כדאי לבצע חידוש אמבטיה מכל סוג היא אם מתבצע שיפוץ כללי של כל חדר האמבטיה שבמסגרתו מחליפים את כל האריחים, האינסטלציה, הכיורים וארונות האמבטיה.

במקרה כזה כדאי להחליף גם את האמבטיה לחדשה מכוון שלאחר פירוק כללי של חדר האמבטיה עלות הרכבת האמבטיה החדשה זניחה.

יש לכם שאלות נוספות? חייגו אלינו: 050-828-2228, או השאירו פרטיכם!

0/5 (0 Reviews)
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
Call Now Button דילוג לתוכן